Paslaugos Paslaugos | Data: 28.09.2023 m. (Publikavimo baigimosi data: 27.09.2024 m.)

Dj kursai, dj pamokos vilniuje - djakademija.lt


KODĖL TAU VERTA RINKTIS BŪTENT MUS?

Profesionalūs mokytojai

DJ Akademijos mokytojai - tai patyrusių profesionalų komanda. Kiekvienas iš jų turi sukaupęs ne tik gausų teorinių žinių bagažą, bet ir yra savo srities žinovas, turintis didelę muzikinę patirtį. Mūsų tikslas ne tik suteikti mokiniams praktinių žinių, bet ir perduoti per daugybę metų sukauptą patirtį.

Išskirtinė galimybė groti grupėje

DJ Akademija - VIENINTELĖ DJ mokykla Lietuvoje siūlanti DJ sesijas, kurių metu gali groti net keturi DJ’ai! Mokykis greičiau, efektyviau, įgyk scenines patirties tarp grupiokų.

Profesionali garso įranga

Naudojame naujausią ir geriausią industrijos standartus atitinkančią profesionalią Technics, Rane, Ortofon, Pioneer DJ, Genelec, Yamaha, Akai, Universal Audio garso įrangą.

Mokykitės individualiai

Tobulėk greičiau pasirinkęs mokymosi programą INDIVIDUALI SESIJA. Mūsų studentams suteikiame unikalią galimybę mokytis ne tik grupėse, bet ir individualiai 1 x 1 su mokytoju.

Mokosi visi! Nėra amžiaus cenzo

Visos mūsų mokymo programos lengvai pritaikomos įvairioms amžiaus grupėms, todėl DJ Akademijoje mokytis ir groti gali visi norintys!

Lankstus mokymo grafikas

Dirbame septynias dienas per savaitę. O užsisakiusiems kursą INDIVIDUALI SESIJA suteikiame galimybę rinktis jiems patogų susitikimų laiką ir mokymo progamą.

Tel. numeris +370 61254 834

El. paštas info@djakademija.lt

MUS RASITE Adresas Pulko g. 2, 2 aukštas 08221, Vilnius, Lietuva

PRAŠOME SUSISIEKTI TIK AUKŠČIAU NURODYTAIS KONTAKTAIS
Dj kursai, dj pamokos vilniuje - djakademija.lt
Dj kursai, dj pamokos vilniuje - djakademija.lt
Autorius: Mantas
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Paieškos žodžiai šiam skelbimui: pamokos vilniuje djakademija kursai
http://www.skelbimaitau.lt/ ©2024      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas